MASSIVE Helsinki

Perustimme vuonna 2005 Helsinkiin käytännönläheisen mainostoimiston. Käärimme hihat ylös ja aloimme hommiin. Siitä lähtien olemme palvelleet asiakkaitamme taidolla, tunteella ja ennen kaikkea huippuunsa viritetyllä tehokkuudella.

Suomen parhaat tapahtuma-
mainokset

Promokuvat, tapahtumailmeet, julisteet, standit, verkkosivut, mainosvideot, tiedotteet ja lista jatkuu… Olemme tapahtumamarkkinoinnin erityisasiantuntijoita.

Tuottaja... käy peremmälle!

asiakkaille toimitettua mainosmatskua puhuvat puolestaan

MASSIVEn kymmenes juhlavuosi

MASSIVE ❤ asiakkaat… Kiitos luottamuksesta kautta vuosien!

Ryhdytään hommiin!

Haluamme palvella sinua. Ole ystävällinen, täytä alla oleva lomake, niin olemme sinuun pian yhteydessä.

9 + 4 =

Huipputyöt tekee huipputekijät

Sampo Leino

Sampo Leino

Creative Director & Founder

+358 46 8110 825
sampo@massivehelsinki.fi

Anton Valle

Anton Valle

Composer & Founder

+358 50 3000 829
anton@massivehelsinki.fi

Kai Tarkka

Kai Tarkka

Content Designer, Copy & Partner

+358 50 5871 007
kai@massivehelsinki.fi

David Reynolds

David Reynolds

Graphic Designer & Partner

+358 45 858 7554
david@massivehelsinki.fi

Mayank Jain

Mayank Jain

Web Developer

+358 44 0300 326
mayank@massivehelsinki.fi

Johanna Sokka

Johanna Sokka

Junior Account Manager

+358 50 430 8193
johanna.sokka@massivehelsinki.fi

MASSIVE Helsinki Oy, Bulevardi 34 a 30, 00120 Helsinki | VAT FI1990897-5 | mail@massivehelsinki.fi

Laskutustiedot (verkkolasku)

  • OVT-tunnus: 003719908975
  • Välittäjätunnus: OKOYFIHH

Bulevardi 34, 00120 Helsinki, Finland